webdesign

Titulní strana www.ceskasitovka.cz

Česká síťovka – internetové stránky

Responsivní webdesign pro znovuobjevený český produkt. Stránky jsou dělané s důrazem na vizuální styl a snadnou orientaci návštěvníka. 

Pronájem kanceláří Praha - homepage

Pronájem kanceláří Praha - internetové stránky

Pražské kanceláře pro vás zajistí nevybavené kanceláře ve výborných lokalitách v celé Praze. Stačí jen napsat e-mail.

Krajíček & Associates - executive search

Krajíček & Associates

Krajíček&Associates je prémiovým poskytovatelem služeb Executive Search, věnuje se přímému vyhledávání kandidátů na pozice středního a vyššího managementu v regionu střední a východní Evropy. Je ryze česká firma, která se neschovává za mezinárodní značky, firma zcela nezávislá na jakékoliv globální síti, firma, která si může dovolit být "sama sebou".

Projektový manažer frontpage

Projektový manažer - internetový portál projektu PM 250+

Internetový portál pro projekt Národního institutu dalšího vzdělávání PM 250+. Na zakázku bylo vypsáno vývěrové řízení, které naše studio úspěšně vyhrálo.

DACHPARK - frontpage

DACHPARK - internetové stránky

DACHPARK je dynamická společnost, se zkušeným stabilním týmem a spolehlivým zázemím mateřských společností. Díky tomu můžeme nabídnout odborné poradenství na vysoké úrovni, ale také bezkonkurenční ceny.

VPM CHEB stránky

Volba pro město - internetové stránky

Volba pro město (VPM) je sice politická strana, ale jejím smyslem je umožnit vstoupit do komunální politiky především nestraníkům, kteří nechtějí být svazováni direktivou „velkých“ politických stran.

Divendia - homepage

DIVENDIA - internetové stránky

Jako jedna z největších předností společnosti DIVENDIA je, že své služby poskytuje jako nezávislý poradce a toto řadí mezi své nejvyšší priority.

Levné hydroizolace - frontpage

Levné hydroizolace - internetové stránky

Jsme rodinná společnost zaměřená na potřeby klienta. Náš zákazník, náš pán - nebereme jako klišé. Naším cílem je poskytovat našim klientům komplexní a kvalitní služby špičkové úrovně za přijatelnou cenu.

Prague Offices - frontpage

Best Prague Offices - internetové stránky

Best Prague Offices pro vás zajistí kanceláře ve výborných lokalitách nejen v Praze.

Nadační fond Pepina - frontpage

Nadační fond Pepina - internetové stránky

Po úspěšné akci Den s Pepinou, jejímž výsledkem bylo nové dětské hřiště pro Dětský domov v Nymburce se její organizátoří rozhodli pokračovat v dobročinné činnosti a založili Nadační fond Pepina.

Stránky